ATL + SP! ♥

1. listopadu 2011 v 18:08 | ^^SwEetHeArT!♥ |  All Time Low! :P*
Pravděpodobně neexistuje asi žádná jiná kapela na které by se shodli fanoušci Simple Plan, že by byla nejlepší jako jejich předkapela. To se poštěstí kanadským fanouškům na začátku příštího roku. Ti zažijí All Time Low jako předkapelu na kanadském sturné SP. ♥Jaká je ale pravděpodobnost, že by kluci ze SP s sebou dotáhli na své plánované jarní evropské turné právě All Time Low? Podle Alexe a jeho rádoby kryptických odpovědí v nedávném rozhovoru pro Property Of Zack, by tu nějaká šance mohla být. Jestli se Simple Plan, to se ale neví - nicméně co se týče časového plánu by si obě kapely vyhovovaly:

Těšíte se na Simple Plan turné, ikdyž jste tam jako překapela?
Jasně ža ano. Je téměř nemožné získat flek jako support na něčím turné. Jsme zrovna v takové podivné situaci, kdy není moc kapel, kterým bychom mohli předskakovat. Simple Plan jsou skvělí kluci. Je to další kapela, která zrovna přichystala comeback a vydali skvělou desku. Kanada je navíc jejich rodnou zemí, takže si myslím, že to turné bude pecka.

Je tu šance, že pojedete turné i na jaře?
Je tu šance, že pojedeme jarní turné po tomto turné se Simple Plan. Nejsem si jistý, co to bude. Ale na něčem pracujeme.
zdroj: simpleplan.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama